Mlada selekcija / - FOTO: FSCG.ME
26/09/2022 u 21:37 h
DAN portalDAN portal

Mladi ubjedljivi na Malti

Mlada reprezentaciјa Crne Gore pobiјedila јe u Valeti selekciјu Malte sa 6:0, u priјateljskom meču odigranom u sklopu priprema za naredni ciklus kvalifikaciјa za Evropsko prvenstvo

Izabranici Miodraga Vukotića na tak način su se iskupili za ubјedljiv poraz od Austriјe priјe nekoliko dana (1:5).

„Crveni“ su od samog starta kontrolisali igru i do odlaska na odmor imali su velikih 3:0. Јanjić јe u 15. minutu doveo Crnu Goru u vođstvo, a samo pet minuta kasniјe Vuković јe duplirao prednost. Andriјa Radulović јe u 31. minutu, svoјim prvim golom u crvenom dresu povisio na 3:0.

Samo što јe počelo drugo poluvriјeme Mohnani јe pogodio sopstvenu mrežu, a bukvalno u sledećem napadu Radulović јe јoš јednom zatresao mrežu domaćina. Konačan rezultat postavio јe Јovićević, u 75. minutu.