Melanija i Donald Tramp / - FOTO:EPA
28/01/2025 u 08:21 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

(FOTO) Melanija Tramp pozirala za zvanični portret u Bijeloj kući

Bijela kuća otkrila je zvanični portret prve dame Melanije Tramp.

Na crno-bijeloj fotografiji, Melanija Tramp je fotografisana u odijelu ispred prozora iza kojeg se vidi Vašingtonski spomenik, piše Si-Bi-Es njuz (CBS News).

Portret je objavljen i na Iks nalogu Melanije Tramp: "Zvanični portret prve dame Melanije Tramp".

Fotografiju je napravila belgijska fotografkinja Redžin Mahauks, koja je takođe slikala portret Melanije Tramp 2017. godine.

Za razliku od ovog portreta, portret prve dame SAD iz 2017. godine bio je u boji i u prvom planu je bilo njeno lice.

Prvi portret prve dame u istoriji SAD-a, Marte Vašington, naslikan je uljem na platnu, prema podacima Asocijacije za istoriju Bijele kuće, koja posjeduje galeriju svih portreta prvih dama u istoriji SAD.

Prethodno, 17. januara, tim za tranziciju Donalda Trampa otkrio je zvanične portrete predsjednika Trampa i potpredsednika Džej Di Vensa, koji su bili u boji, a oba lidera su nosila plava odijela i kravate, pozirajući ispred američke zastave.

Astrolozi analizirali natalnu kartu Melanije Tramp: Rođena je za uspjeh


 

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Komentari (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Vec sam vise puta pisao da iako sam saglasan sa zahtevima "prosvetara" naceno, smatram da nije niti politicki, niti drustveni a ni ekonomski momenat da se ovo i ovako radikalizuje.
Jer, prosvetari nisu tako i toliko ugrozeni da bi preduzimali...

Vec sam vise puta pisao da iako sam saglasan sa zahtevima "prosvetara" naceno, smatram da nije niti politicki, niti drustveni a ni ekonomski momenat da se ovo i ovako radikalizuje.
Jer, prosvetari nisu tako i toliko ugrozeni da bi preduzimali ovakve poteze, bar kada imamo u vidu plate ostalih zaposlenih u ovoj drzavi, visinu penzija, plate u policiji ( ma sta o njima mislili)...
Ako imamo u vidu da je u Crnoj Gori, u radnom odnosu ( radi) oko 245.000 ljudi i ako takodje znamo da imamo oko 120 000 penzionera i oko 60.000 koji su na drzavnom budzetu, proistice da manje od 2 radnika rade za jenog, kome treba obezbediti platu ili penziju. A gde su ostali troskovi?
Nasuprot tome, strajkacki odbor nikada nije izasao sa podatkom o platama "prosvetara".
Ne i svih zaposlenih u prosveti, vec podatak kolika je plata profesora u osnovnom, kolika u srednjem i kolika u visoko skolskom obrazovanju.
Siguran sam da te plate nisu tako male, da bi se dizala ovolika galama.
Ovo je najvise politici razlog, iza koga stoje neki centri moci u drzavi i koji sinhronizovano ruse ovu vlast i doprinose opstoj nestabilnosti.
Zato, strajkacki odbor treba izadje sa tacnim podacima o visini plata prosvetnih radnika, da nas ubede u potrebu toga sto rade, a ne da samo ispostavljaju racun o povecanju plata, koji im je neko nekada obecao.
I nama je Spajic obecao platu minimalno 1000 Evra, pa jeli nam dao? Hocemo li u strajk? Je li nam smanjio radno vreme? Hocemo li u strajk?

Učitaj više
HercegNovi4s
Još nema objavljenih komentara

Ostavite svoj komentar

  1. Registrujte se ili prijavite na svoj nalog
13. mart 2025 01:16