Klizište, Japan / - foto: UNSPLASH
05/07/2021 u 10:45 h
DAN portalДАН портал
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Potraga za više desetina nestalih u klizištu u Japanu

Mnogi objekti u Atamiju su kuće za odmor, pa se nadležni nadaju da njihovi vlasnici nisu ni bili u ovom gradiću kada se pokrenulo klizište

Spasilačke ekipe tragaju za više desetina osoba nestalih u blatu i šutu nanijetih nakon pokretanja ogromnog klizišta koje je devastiralo japanski turistički gradić Atami i odnijelo najmanje tri ljudska života.

Novinari NHK, nacionalnog medijskog servisa Japana, izvještavaju da se u prvom momentu nije znalo šta se dogodilo sa 147 ljudi, ali da je kasnije ta brojka smanjena jer su neki pronađeni, prenosi Rojters, piše Nova S.

Mnogi objekti u Atamiju su kuće za odmor, pa se nadležni nadaju da njihovi vlasnici nisu ni bili u ovom gradiću kada se pokrenulo klizište.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
{"success":true,"message":null,"messages":null,"data":null,"logged_in":false}
27. mart 2025 03:27