istraga, ilustracija / RTS
26/12/2025 u 12:49 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

U Japanu povrijeđeno 15 osoba: Maskirani muškarac ih napao nožem i poprskao neidentifikovanom tečnošću

U fabrici gumenih proizvoda Jokohama u gradu Mišima, u prefekturi Šizuoka u središnjem Japanu, u napadu nožem je povrijeđeno 15 ljudi

Osim ranjavanja, poprskani su još neidentifikovanom tečnošću, a napadač, koji je nosio masku, uhapšen je pod sumnjom za pokušaj ubistva, prenose agencije.

Prefekturalna policija je uhapsila 38-godišnjeg muškarca iz tog grada, po pozivu upućenom oko 16.30 časova po lokalnom vremenu, prenose japanski mediji.

Japan: Žena izazvala osam saobraćajnih nezgoda za 35 minuta

Prema lokalnoj vatrogasnoj službi, 15 ljudi je povrijeđeno, a prema riječima istražitelja, muškarac je nosio nešto što je izgledalo kao gas maska, prenosi portal Jomiuri.

Takođe, postoje izvještaji da je nešto poput izbjeljivača poprskano po tom području.

Incident se dogodio u stambenoj zoni, u blizini stanice željeznice.

Portal Sankei prenosi da su svi povrijeđeni u svjesnom stanju. Navodi i da se napad dogodio u blizini ulaza u fabriku.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
26. decembar 2025 12:49