Linija 1B produžena do Botuna / -
13/09/2023 u 17:02 h
Nataša SpaićNataša Spaić
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

BLT će u naredna četiri dana ipak voziti građane

Obezbijedili smo naftu kod dobavljača da bi mogli funkcionisati ovih par dana, naveo je Janko Bulatović, direktor BLT-a

Autobuski prevoznik BLT odustao je od namjere da sjutra obustavi prevoz putnika na tri linije koje oslužuje nakon što su uspjeli da obezbijede naftu kod dobavljača. Direktor BLT-a Janko Bulatović navodi da će, ukoliko u ponedjeljak ne dođe do konkretnog rješenja problema, obustaviti prevoz putnika.

– Mi smo obezbijedili naftu kod dobavljača da bi mogli funkcionisati ovih par dana. Imamo odličnu saradnju sa Sekretarijatom za saobraćaj – rekao je Bulatović.

Na obustavu prevoza putnika Bulatović se odlučio nakon što, kako je naveo, ne može da istrpi finansijski teret koji je nastao nakon što je donijeta odluka da đaci imaju besplatan prevoz do kraja školske godine.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Komentari (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Koliko kod cjepkali, trampili,proracunavali ipak ne mogu nista ucinjeti da promijene volju naroda.Narod oce da bolje zivi i oce ciste ruke politicara.To ce biti svojevrsni referendum da li ste za Lazovica ili niste.

011
Još nema objavljenih komentara

Ostavite svoj komentar

  1. Registrujte se ili prijavite na svoj nalog
22. april 2025 06:03