Lučonoše OŠ ”Vladimir Nazor” / -
10/06/2024 u 12:39 h
Andrijana DabanovićAndrijana Dabanović
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

"Dan" objavljuje 399 najboljih đaka osnovnih škola

Na manifestaciji Glavnog grada "Dan najboljih" biće uručene nagrade za 382 dobitnika diplome "Luča" osnovnih škola i 17 đaka koji su osvojili neko od tri mjesta na državnom takmičenju

Manifestacija Glavnog grada "Dan najboljih", posvećena polumaturantima dobitnicima diplome "Luča" i uspješnim takmičarima na državnim takmičenjima znanja, biće organizovana u utorak, 11. juna, u velikoj sali KIC-a "Budo Tomović". Svečani program uručenja nagrada počeće u 12 časova, a biće nagrađeno 399 đaka, od kojih 382 dobitnika diplome "Luča" i 17 učenika koji su osvojili neko od prva tri mjesta na državnom takmičenju.

"Dan" objavljuje sve nagrađene učenike.

 

UČENICI DOBITNICI DIPLOME LUČA 2024.

 

OŠ "SUTJESKA" - Tamara Đuričković, Mihailo Radojević, Dunja Popović, Sara Nikolić, Mia Mališić, Andrija Drobnjak, Vasilije Pejović, Tijana Đoković, Tajra Lamežević, Veljko Sekulović, Nevena Radunović, Matija Petrović, Mihailo Vučinić, Jovana Filipović, Martina Čurović, Lena Đukanović, Anđela Obradović, Luka Žarić, Jovan Samardžić, Anja Vojinović, Varvara Otašević, Nađa Martinović i Milo Popović.

 

OŠ "RADOJICA PEROVIĆ" - Dajana Međedović, Staša Martinović, Boško Karadžić, Đorđe Vujačić, Maša Prijović, Petar Vujović, Nađa Jovanović, Aleksa Braković, Marina Bojić, Ana Božarić, Danilo Čampar, Saša Ćetković, Aleksa Ćupić, Vuk Delibašić, Jana Filipović, Stela Laković, Luka Lasica, Lorena Lekić, Anja Mihailović, Anja Milošević, Andrej Radonjić, Damjan Mirović, Ognjen Zečević, Jovan Šikmanović, Nikolina Šibalić, Danilo Vulanović, Lena Sekulić, Staša Savković, Aleksa Niković, Lara Medan, Nađa Golubović, Filip Bugarin, Luka Ivanović, Nikola Kalezić, Jovana Repić, Sofija Mugoša, Dunja Savić, Ilija Babović, Tamara Kovačević, Helena Beatović, Danilo Ćetković, Vukašin Đurišić, Dušan Tepša.

 

OŠ "18. OKTOBAR" BIOČE - Nikolina Vidić

 

OŠ "VLADIMIR NAZOR" - Đorđe Čađenović, Vjera Vujadinović, Filip Nikić, Dragan Kadrić, Nađa Vujadinović, Ivan Dedić, Anja Božović, Vuk Ceković, Đorđije Medenica, Matija Nikić, Hristina Obradović, Jovana Bojović, Anastasija Ognjenović, Milica Janjušević, Tatjana Drašković, Stefana Milošević, Milica Dragićević, Vasilije Bošković, Luka Bogdanović i Uroš Marović. 

 

UČENICI KOJI SU OSVOJILI I, II ili III mjesto

NA DRŽAVNOM TAKMIČENJU UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA CRNE GORE

OŠ "PAVLE ROVINSKI" - Tamara Vasiljević, za osvojeno I mjesto iz ruskog jezika, Irina Vlahović, za osvojeno II mjesto iz ruskog jezika i Milica Radan, za osvojeno I mjesto iz italijanskog jezika.

OŠ "OKTOIH" - Jana Radošević, za osvojeno i mjesto iz francuskog jezika, Bajo Golubović, za osvojeno i mjesto iz istorije i Sava Obradović, za osvojeno ii mjesto iz istorije.

OŠ "RADOJICA PEROVIĆ" - Lorena Lekić, za osvojeno ii mjesto iz francuskog jezika, Đorđe Vujačić, za osvojeno iii mjesto iz ruskog jezika i Danilo Ćetković, za osvojeno iii mjesto iz hemije.

OŠ "21.MAJ" - Marija Anđelić, za osvojeno ii mjesto iz italijanskog jezika.

OŠ "ŠTAMPAR MAKARIJE" - Maša Maslovarić, za osvojeno i mjesto iz engleskog jezika.

OŠ "MILORAD MUSA BURZAN" - Sajra Smaković, za osvojeno iii mjesto iz engleskog jezika i Isidora Damjanović, za osvojeno ii mjesto iz italijanskog jezika.

OŠ "VLADIMIR NAZOR" - Đorđe Čađenović, za osvojeno iii mjesto iz istorije.

OŠ "BRANKO BOŽOVIĆ" - Jana Tomić, za osvojeno i mjesto iz geografije.

OŠ "SUTJESKA" - Matija Petrović, za osvojeno ii mjesto iz njemačkog jezika.

OŠ "NOVKA UBOVIĆ" - Borys Velykyi, za osvojeno II mjesto iz hemije.

OŠ "SAVO PEJANOVIĆ" - Lana Spalević, Kosta Oručević, Andrea Pejović, Mojaš Tufegdžić, Kilina Aglaja, Petar Nikolić, Nađa Popović, Veljko Radonjić, Vasilije Radoman i

Simon Dubak. 

 

OŠ "PAVLE ROVINSKI" - Lana Janković, Damjan Kapor, Lina Milivojević, Sofija Ćeranić, Lana Nezirić, Milica Radan, Nađa Radičević, Anđela Stojanović, Vuk Dragojević, Tadija Đurović, Stefan Vujović, Petar Janković, Katarina Jasnić, Anja Jovanović, Jana Jovanović, Irina Vlahović, Andrija Martić, Lejla Šabotić, Tamara Vasiljević, Filip Vukčević,

Magdalena Šćekić, Ognjen Tmušić, Maša Vučković, Miloš Knežević, Itana Tadić i Bojana Vujošević.

 

OŠ "MAKSIM GORKI" - Relja Marković, Nikola Mirković, Luka Raspopović, Milica Čović, Lana Ćetković, Andrej Milašinović, Luka Ivanović, Nikola Ivanović, Luka Radović, Petar Špadijer, Đorđe Drobnjak, Vasilisa Bulatović, Lana Pavićević, Jana Radulović, Damjan Božović, Andrej Durutović, Maša Popović, Bogdan Sredanović i Matea Žugić.

 

OŠ "MARKO MILJANOV" - Lejla Šahović, Anastasija Vujadinović, Saida Kapetanović, Maja Milošević, Jana Milić i Luka Đurović.

 

OŠ "OKTOIH" - Matija Bukilić, Sofija Lazarević, Elena Marković, Nemanja Mirković, Anđela Ognjanović, Viktor Pejović, Matija Rabrenović, Danilo Ristić, Mlađan Vukašinović, Jana Bećirović, Sara Ćirić, Strahinja Pejović, Anastasija Popović, Luka Vujović, Ksenija Doderović, Bajo Golubović, Sava Obradović, Jana Radošević, Nikolina Rakočević, Aleksandar Rnković, Nikolina Mašković, Lana Nilević, Vladimir Perić, Staša Radović, Marko Stijepović, Jana Glavičanin, Pavle Stojanovski, Darija Šaranović, Uroš Vujačić, Anja Tomašević, Petar Đurović, Lazar Martinović i Miloš Vukčević.

 

OŠ"BOŽIDAR VUKOVIĆ-PODGORIČANIN" - Majda Malević, Anđela Ikodinović, Nino Bulatović, Lejla Duraković, Ajla Ećo, Dženan Rastoder, Ema Ahmetović i Ajna Trubljanin.

 

OŠ "VUK KARADŽIĆ" - Zoran Bošković, Anja Lukić, Andrej Milićević, Iva Tabaš, Jelena Đačić, Andrej Krunić, Nemanja Lakić, Maša Ražnatović, Dobra Rutović, Tomaš Šušić, Milica Tošković, Mia Bulatović, Zlatan Ličina, Stojanka Sudar, Ksenija Vulović, Andrea Medojević, Andrija Nikočević, Miloš Radulović i Nikolina Vojvodić.

 

OŠ "VLADO MILIĆ" - Jana Bojić, Emanuela Đokić, Vuk Pejović, Mija Vlahović, Mitar Vujačić, Maša Braković, Branko Džudović i Strahinja Terzić.

 

OŠ "ŠTAMPAR MAKARIJE" - Ivona Bulatović, Lenka Dašić, Aleksandra Filipović, Zoja Koturović, Julija Kuč, Andrej Raičević, Filip Vukmirović, Maksim Jakovljević, Irina Lađić, Ilija Milović, Selma Muhotić, Vukašin Šćepanović, Nevena Andrić, Iva Barović, Petar Jauković, Anastasija Lakić, Bojana Maretić, Vuk Račeta, Jovana Vukmirović, Petar Dragojević, Vuk Đikanović, Elsan Kurpejović, Sofija Lainović, Nađa Nenezić, Anja Todorović, Anja Vujović, Ognjen Adžić, Jovana Magdelinić, Maša Maslovarić, Staša Matović, Luka Milošević, Sofija Stojanović, Jana Vukčević, Anja Blagojević, Milica Borozan, Petar Burić, Nikolina Ćalasan, Jana Ćipranić, Ana Dimić, Mara Đaletić, Pavle Đurnić, Katja Gazivoda, Vuk Jauković, Anastasija Koprivica, Sofi Lukšić, Lena Muk, Filip Nišavić, Relja Popović, Ana Pupović, Danilo Radunović, Maksim Savić, Đorđe Vukotić, Dora Grbović, Andrea Milatović, Anika Nikolić, Dunja Vuković, Andrej Dobrović, Filip Ivanović, Nađa Knežević, Anđela Radonjić, Sara Radulović, Risto Raičković, Katarina Vučeljić, Vasilije Vujović i Julita Živković.

 

OŠ "BRANKO BOŽOVIĆ" - Ivo Bulatović, Nina Jovićević, Sara Jovićević, Irina Bulatović, Sofija Tomić, Jana Tomić, Filip Šutović, Andrea Vukčević i Sara Delibašić.

 

OŠ "MILORAD MUSA BURZAN" - Simeun Barašin, Matijaš Ivanović, Tamara Bošković, Vuk Blečić, Nikolina Đorđilović, Aleksandra Otašević, Matija Bugarin, Pavle Bugarin, Andrea Ćoso, Iva Jolić, Momčilo Kuč, Leonora Lađić, Božena Leković, Balša Medojević, Ines Smolović, Petar Vujović, Lana Adžić, Staša Brajović, Sara Dajović, Maša Delić, Nejra Ljujković, Stela Bošković, Luka Cerović, Sunčica Filipović, Maša Jovićević, Amar Lekić, Vuk Pavićević, Jana Pavlović, Ema Perazić, Una Perazić, Milan Radusinović, Miloš Svrkota, Nikola Vujotić, Alisa Zvrko, Isidora Damjanović i Ksenija Mitrović.

 

OŠ "21. MAJ" - Mina Bero, Maša Đurović, Nađa Ivanković, Janja Miljanić, Elena Osrajnik, Anja Radovanović, Marija Anđelić, Neda Dragišić, Danilo Đuričković, Andrija Krdžić, Emir Nuković, Ema Ćatić, Ilija Mijović, Pavle Mirković, Vasko Mirković, Nemanja Mirović, Nevena Obradović, Balša Perović, Andrija Radovanović, Najla Smaković, Ammar Bero, Andrej Đurović, Nikola Stanišić, Anastasija Novaković, Aleksandar Novaković, Anđela Janković, Ena Sijarić, Lamija Lukač, Nikolina Knežević i Aleksej Zogović.

 

OŠ "NOVKA UBOVIĆ" - Lara Vujović

 

OŠ "DR DRAGIŠA IVANOVIĆ" - Jovan Drašković, Lana Kotlaja, Petar Matović, Daria Mrgunović, Anđela Tošić, Jovana Marković, Anja Radmanović, Anja Ivanović, Marijana Šekularac, Lazar Vasović, Vasilije Sekulović, Milica Ivanović, Kalina Ivanović, Lara Tošić, Jovana Glušac, Mia Gojković, Maksim Vešković, Nikola Jovićević, Jana Mladenović, Marko Peković, Sara Vuković, Mia Potpara, Tamara Rajković, Nikolina Rakočević i Maša Baltić.

 

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
16. jun 2024 15:24