
Gradonačelnik Podgorice Ivan Vuković, oglasio se na svojoj fejsbuk stranici, povodom medijskih navoda da nije učestvovao u gašenju velikog požara na Gorici.
Kako je istakao na svojoj zvaničnoj fejsbuk stranici, gradonačelnik demantuje takve navode.
– Vuković je proveo par sati s kolegama iz Službe zaštite Glavnog grada, koji se čitav dan, rizikujući živote, bore s posljedicama vatrene stihije na Gorici. Hvala im do neba, i njima i vatrogascima iz Cetinja, Danilovgrada, Bara, Kolašina i drugih gradova, koji su nam danas pritekli u pomoć. Onima koji manipulišu nesrećom koja nas je snašla, neka je na obraz – istakao je Vuković na fejsbuku.
On je poručio i da oni koji su, ranije danas, prema tvrdnjama najodgovornijih i najiskusnijih ljudi u Službi zaštite, podmetnuli požar na Gorici, i time ugrozili živote sugrađana i njihove domove i uništili značajan dio zelenog fonda najvažnije park-šume u Podgorici, neka život vrati onako kako zaslužuju.
Коментари (0)
Оставите свој коментар