
U javnom pozivu za prikupljanje ponuda za prodaju osnovnih sredstava pšutem pisane licitacije je naznačeno da uz bazu nude i dodatni rezervoar za bitumen sa priključnom opremom i dodatni silos za filter sa priključnom opremom.
Uz asfaltnu bazu Putevi prodaju kamion iz 2002. godine za 1.875 eura, ali i glodalicu za asfalt iz 2002. godine koju nude po početnoj cijeni od 8.540 eura.
–Pravo učešća imaju sva pravna i fizička lica koja uplate deset odsto od početne licitacione vrijednosti na sredstvo ili sredstva za koja podnose ponudu. Ponuđač čija ponuda bude prihvaćena zaključiće kupoprodajni ugovor sa preduzećem Putevi, kojim će precizirati obaveze ugovornih strana. Kupac mora u cjelosti izvršiti uplatu ugovorenog iznosa u roku od sedam dana od dana zaključenja ugovora. Preuzimanje sredstava izvršiće se nakon uplate ugovorenog iznosa. Kupac je dužan preuzeti sredstvo u roku od 15 dana od dana uplate ugovorenog iznosa. Ukoliko izbarani kupac odustane od zaključenja ugovora, uplaćeni iznos se ne vraća – piše u javnom pozivu.
Ponude se dostavljaju zaključno sa 19. novembrom.
Коментари (0)
Оставите свој коментар