/ -GLAVNI GRAD
21/03/2025 u 15:47 h
Andrijana DabanovićAndrijana Dabanović
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

Table solidarnosti na novim lokacijama

Ovo je jedna jako humana akcija za sve građane i građanke, jer je solidarnost jako bitna i potrebna je ovom gradu, rekla je Nađa Ljiljanić

Zamjenica gradonačelnika Nađa Ljiljanić sa članicama organizacije "Devet dobrih žena", podržala je nastavak inicijative postavljanja tabli solidarnosti na nekoliko lokacija u glavnom gradu. Table solidarnosti biće postavljene u Tološima na Bulevaru SKOJ-a (u blizini Voli marketa), centru grada na raskrsnici Hercegovačke i Ulice Balšića, na Zlatici u Orjenskoj ulici, u Maslinama na raskrsnici ulica Đulje Jovanova i Valtazara Bogišića, u Gornjoj Gorici kod Doma zdravlja i u naselju Zelenika u blizini igrališta. Na svakoj tabli je istaknuta poruka "Ako imaš ostavi, ako nemaš uzmi", kako bi svi građani koji su u mogućnosti ovdje mogli ostaviti hranu ili druge namirnice namijenjene onima kojima je to potrebno.

Ljiljanić istakla je da su ovakve inicijative simbol podrške zajednici, te da će ih Glavni grad i u narednom periodu podržati.

– Postavljanje table solidarnosti na inicijativu "Devet dobrih žena" je nešto što će Glavni grad uvijek podržati. Ovo je jedna jako humana akcija za sve građane i građanke, jer je solidarnost jako bitna i potrebna je ovom gradu. Tabla solidarnosti postavljena je u centru grada, a planirano je postavljanje na još pet lokacija. Riječ je o akciji koja se realizuje dugi niz godina, a nama je zadovoljstvo da budemo dio ovog projekta. Ovo je prva u nizu akcija koje ćemo zajedno organizovati - rekla je Ljiljanić.

Ona je najavila da će nastojati da sve njihove ideje podrže i u narednom periodu.

– Nadamo se da će ova table oživjeti u ovom dijelu grada i da će biti od pomoći svima kojima je potrebno - kaže Ljiljanić.

Ispred organizacije "Devet dobrih žena" Biljana Otašević najavila je da će i ubuduće posvećeno raditi na širenju humanosti i solidarnosti u društvu.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
{"success":true,"message":null,"messages":null,"data":null,"logged_in":false}
21. mart 2025 15:47