/ FOTO: Dan
10/09/2024 u 07:46 h
Andrijana DabanovićAndrijana Dabanović
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

(VIDEO) Problemi u OŠ „Milan Vukotić“: Prokišnjava krov

U učionicama, biblioteci, hodnicima i ostalim prostorijama OŠ „Milan Vukotić“ juče su kantama skupljali vodu od kiše.

Niz zidove i sa plafona curela je voda, a zaposleni su postavili kante i krpama sakupljali vodu. Kako je kazala Sonja Bjelobrković, direktorica škole, protočilo je u biblioteci koju su nedavno kompletno renovirali. Ona ističe da strahuje jer se voda sliva po osiguračima od struje i utičnicama.

– Prokišnjavaju učionice te kantama skupljamo vodu. Biblioteku smo renovirali, uradili novi pod, namještaj, spustili plafon i sve to je oštećeno. Apelujemo na sve koji nam mogu pomoći da se realizuje projekat ambasade SAD i pored zamjene drvenih prozora renovira i krov. Ovo su uslovi koju su nehumani i ne pripadaju 21. vijeku. Djeca naše škole zaslužuju bolje uslove i svi zajedno moramo se potruditi da im to i obezbijedimo - rekla je Bjelobrković.

(VIDEO) Nakon više od pet godina OŠ "Milan Vukotić" uspjela da sprovede donaciju: Zamijeniće 80 prozora, čeka se sanacija krova

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
{"success":true,"message":null,"messages":null,"data":null,"logged_in":false}
23. mart 2025 06:36