Pogodak Vušurovića na meču sa Mornarom / -FOTO: SRđAN BOLJEVIć
05/04/2023 u 18:57 h

Arsenal ubjedljiv u derbiju, bez pobjednika na Starom aerodromu

Tivćani pod Malim brdom slavili sa 3:0, duel Dečića i Mornara završen 1:1

Fudbaleri Arsenala pobijedili su u derbiju kola ekipu Petrovca, ubjedljivo sa 3:0 i dokopali se trećeg mjesta na tabeli. Izabranici Radisava Dragićevića meč su prelomili u poslednjih dvadesetak minuta kada su i postigli sve golove. Najprije je efektnim pogotkom, u 68. minutu, svoj tim u vođstvo doveo Anđelo Rudović, a deset minuta kasnije Ivan Bulatović je duplirao prednost. Tačku na ovaj meč je, u 85. minutu, stavio Boris Došljak. Treba istaći da su domaći u prvom poluvremenu i oštećeni. Nakon šuta Fausta, lopta je prešla gol liniju, ali arbitri nisu priznali, stekao se utisak, čist pogodak.

Na Starom aerodromu su Dečić i Mornar odigrali neriješeno – 1:1. U meču punom ritma i sa dosta šansi, Tuzani su poveli u 12. minutu golom Milana Vušurovića, a izjednačio je u 65. minutu iskusni Aleksandar Vujačić.

20. septembar 2024 03:10