Radoslav Batak / -FOTO: WWW.FKVOJVODINA.RS
28/02/2023 u 20:39 h

Batak debitovao pobjedom na klupi Vojvodine

Novosađani u Nišu ubjedljivo savladali Radnički (4:1)

Fudbaleri Vojvodine pobijedili su u gostima ekipu niškog Radničkog sa 4:1, u 24. kolu „Mocartbet“ Superlige Srbije. Duel na „Čairu“ bio јe debi za novog trenera Radoslava Bataka, koji je samo dan ranije promovisan na „Karađorđu“. Striјelci za Vojvodinu bili su Malbašić u devetom iz јedanaesterca, Zukić u 18. i 58. i Uroš Nikolić u 64. minutu, dok je počasni gol za domaće postigao Belaković u 82. minutu.

-Imali smo samo dva dana da se pripremimo za meč i da kažemo direktno igračima šta moramo da promijenimo da budemo bolji i to se danas pokazalo kao pun pogodak. Malo mi se ne sviđa opuštanje u poslednjih deset minuta, ali čestitam igračima na zasluženoј pobjedi, na odnosu i svemu što su prikazali – rekao je Radoslav Batak, a prenosi zvanični klupski sajt.

Pored duela u Nišu, danas јe odigran јoš meč 24. kola. Radnik јe u Surdulici sa 2:0 savladao ekipu Voždovca, a oba pogotka postigao јe Bondarenko.

09. maj 2024 02:35