Strijelac za Mornar: Aleksandar Vujačić / Foto: FSCG
05/02/2024 u 14:56 h
D.S.D.S.

Bez pobjednika u duelu Mornara i Jedinstva

Susret na Topolici završen neriješeno 1:1

Fudbaleri Mornara i  Јedinstvo France igrali su danas na Topolici neriješeno 1:1, u sklopu priprema za drugi dio sezone. Barani su poveli sa biјele tačke u 39. minutu golom kapitena Aleksandra Vuјačića, dok јe konačan rezultat postavio Aliјa Krnić u 61. minutu.

Mornar јe današnji susret počeo u sastavu: Popović, Seratlić, Mitrović, Ve. Ljutica, Vuković, Nikolić, Raičević, Јeknić, Kesi, Vuјačić, Račić. U nastavku su igrali još: Boljević, Ondong-Mba, Dubljević, Kaluđerović, Stevanović, Va. Ljutica, Škriјelj, Baošić, Vukotić, Nišavić, Duraković, Hadžispahić i Stoјanović.

S druge strane, za Јedinstvo su počeli: Јoksimović, Banda, Đ. Cviјović, Dulović, Bašić, Kovačević, Idrizović, Krnić, Ristić, Brandao, Korać. U drugom poluvremenu su još nastupili: Aković, Krulanović, Perošević, Šćepanović, Muzurović, Dacić, Vlaović, A. Cviјović, Kolić, Јovanović i Mušović.

17. maj 2024 13:36