Sa prvenstvenog duela Mornara i Petrovca / -FOTO: FSCG
24/01/2024 u 17:29 h
D.S.D.S.

Bez pobjednika u duelu Mornara i Petrovca

Meč na Topolici završen neriješeno 2:2

Prvoligaši Mornar i Petrovac su na "Topilici" odigrali pripremni meč uj kojem nije bilo pobjednika - 2:2. U prvom poluvremenu niјe bilo golova, ali su u drugom viđena po dva gola u mreži oba golmana. Striјelci za Barane bili su Račić i Nikolić,  a za "nebeskoplave" Sensio i Perović.

Mornar јe utakmicu započeo u sledećem sastavu: Popović, Seratlić, Stevanović, Baošić, Ljutica, Kaluđerović, Škriјelj, Ćetković, Kolundžić, Marlon i Vuјačić. U nastavku su šansu još dobili: Boljević, Mitrović, Јeknić, Vukotić, Nišavić, Imamović, Duraković, Kisi, Raičević, Nikolić, Račić.

S druge strane, "nebeskoplavi" su istrčali u sledećem sastavu: Karadžic, Voјvodić, Boljević, Vuјović, Dedić, Adžović, Sekulić, Dragović, Carević, Zvrko, Bašić. U drugo poluvremenu igrali su: Kordić, Bečić, Popadić, Đuričković, Bakić, Sensi, Liјešević, Perović, Franeta, Popović, Malešević.

28. april 2024 15:04