Ćavi Ernandez / -FOTO: EPA
22/01/2024 u 09:15 h

Ćavi: Ako nešto kažemo, bićemo kažnjeni

Postoje stvari koje nisu logične i da će biti veoma teško osvojiti titulu – rekao je strateg Barselone

Barselona je na gostovanju u Sevilji pobijedila Betis sa 4:2, u meču 21. kola LaLige, ali je nakon tog susreta glavna tema bio duel Real Madrida i Almerije. „Kraljevski klub“ je nakon 0:2 na poluvremenu preokrenuo na 3:2, ali su taj susret obilježile brojne kontroverze u vezi sa suđenjem. Tačnije, u 67. minutu Vinisijus Žunior je dao očigledan gol rukom, a VAR soba je presudila da je pogodak regualran.

Sve to je na konferenciji za novinare prokomentarisao Ćavi Ernandez, trener Katalonaca.

-Nakon utakmice sa Hetafeom rekao sam da postoje stvari koje nisu logične i da će biti veoma teško osvojiti titulu. Danas je cijeli svet mogao da vidi šta se dogodilo. Kao što je trener Almerije Garitano rekao, ako nešto kažemo, bićemo kažnjeni - rekao je Ćavi.

15. maj 2024 04:03