Logo Druge lige / -FSCG
12/11/2023 u 18:50 h
D.P.D.P.

Druga liga (16. kolo): Bez pobjednika u Kotoru

Lider Bokelj i Otrant Olimpik odigrali neriješeno 1:1, identičnim rezultatom okončan meč Kom - Podgorica

U derbiju 16. kola Druge loge Crne Gore, Bokelj i Otrant Olimpik su u Kotoru odigrali neriješeno 1:1. Gosti iz Ulcinja su poveli u 63. minutu golom Nišimure, a bod lideru na tabeli je u 80. minutu donio Muković. Kotorani su tako zadržali tri boda prednosti u odnosu na Podgoricu, koja je na Zlatici remizirala sa Komom – 1:1.

Rezultati i strijelci: Bokelj – Otrant Olimpik 1:1 (Muković 80 – Nišimura 63), Igalo – Berane 0:2 (Osmajlić 49, 58), Iskra – Internacional 2:0 (Rolović 71p, 82), Kom – Podgorica 1:1 (Mihaljević 48 – Prelević 76). Igrano u subotu: Lovćen – Grbalj 1:2 (Milačić 85 – Čavor 50, Globarević 90+2).

Tabela: Bokelj 35, Podgorica 32, Otrant Olimpik 30, Grbalj 23, Lovćen 21, Igalo 19, Internacional 18, Kom 18, Iskra 17, Berane 8.

U narednom kolu, koje se igra naredne nedjelje, sastaju se: Lovćen – Igalo, Grbalj – Iskra, Internacional – Kom, Podgorica – Bokelj, Otrant Olimpik – Berane.

03. maj 2024 22:44