Bod za Ulcinjane / -FOTO: FSCG
17/09/2023 u 21:04 h

Druga liga (8. kolo): Bez pobjednika u derbiju

Otrant Olimpik i Bokelj u Ulcinju igrali neriješeno 1:1

Mečevi osmog kola Druge lige Crne Gore igrani su danas, a u derbiju kola su Otrant Olimpik i Bokelj odigrali neriješeno 1:1. Gosti su u 11.minutu poveli golom Dejana Pepića, a bod ekipi trenera Dejana Vukićevića donio je japanski internacionalac Nišimura, dva minuta prije kraja susreta.

Na prvo mjesto vratilo se Igalo (imaju bolju gol razliku od Bokelja), koje je u Beranama sa 3:0 pobijedilo istoimeni tim. Grbalj je kao domaćin slavio nad Lovćenom – 2:2, dok je gradski derbi između Podgorice i Koma pripao Donjogoričanima – 3:1.

Rezultati i strijelci: Grbalj – Lovćen 2:1 (Obretković 4, Čavor 63 – Sensui 73), Otrant Olimpik – Bokelj 1:1 (Nišimura 88 – Pepić 11), Internacional – Iskra 1:0 (Vukčević 43), Berane – Igalo 0:3 (Korodba 11, Ilić 21, Čobeljić 55), Podgorica – Kom 3:1 (Radunović 19, Takumu 34, 50  – Ljumović 29).

Tabela: Igalo 15, Bokelj 15, Otrant Olimpik 12, Podgorica 11, Grbalj 9, Internacional 8, Kom 7, Lovćen 7, Iskra 6, Berane 4.

03. maj 2024 19:47