Sa meča na DG areni / -FOTO: LAZAR RUžIć
07/04/2024 u 19:18 h

Druga liga: Bokelj bolji od Grblja, Otrant slavio na "DG areni"

Mečevima 28. kola koji su igrani danas, nastavljeno je takmičenje u Drugoj ligi

Lider na tabeli, ekipa Bokelja, slavila je u komšijskom derbiju protiv Grblja pobjedu od 3:1 i tako zadržala prednost od dva boda u odnosu na Otrant Olimpik. Trikolori su poveli u 69. minutu golom Stanišića, a onda je uslijedio preokret Kotorana. Pepić je izjednačio sa bijele tačke tri minuta kasnije, Kordić je u 82. minutu donio svome timu vođstvo, a pobjedu je u nadoknadi vremena potvrdio Vukčević.

S druge strane, trijumf je ostvario i Otrant Olimpik, koji je u derbiju kola slavio na "DG areni" protiv Podgorice - 2:0. Golove za Ulcinjane postigli su Škrelja u 47. i Rudović u trećem minutu nadoknade vremena.

Rezultati i striјelci: Igalo – Iskra 1:1 (More 60 – Rolović 57), Lovćen – Kom 2:1 (Kacić 10, 57p – Opeke 42), Grbalj – Bokelj 1:3 (Stanišić 69 – Pepić 72p, Kordić 82, Vukčević 90+3), Internacional – Berane 0:0, Podgorica – Otrant Olimpik 0:2 (Škrelja 47, Rudović 90+3).

Tabela: Bokelj 62, Otrant Olimpik 60, Podgorica 43, Grbalj 39, Lovćen 35, Igalo 31, Kom 29, Iskra 29, Internacional 28, Berane 21.

22. april 2024 22:12