Kejn strijelac za Englesku / EPA-EFE-FOTO: EPA/VINCE MIGNOTT
03/06/2024 u 23:19 h

Englezi ubjedljivi protiv Bosne i Hercegovine

Fudbalska reprezentacija Engleske pobijedila je selekciju Bosne i Hercegovine sa 3:0, u prijateljskoj meču odigranom uoči starta Evropskog prvenstva

Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo golova, ali su Englezi u nastavku pojačali ritam i postigli tri gola. Igrao se 60. minut kada je Tahirović povukao za dres Kontu u skoku, a VAR pokazao da ima elemenata za najstrožu kaznu. Najstrožu kaznu je izveo Kol Palmer i postigao svoj prvi gol u reprezentativnoj karijeri. Na drugi gol čekalo se do 86. minuta. Džek Griliš je sa lijeve strane poslao pas na desnu, odakle je Trent Aleksander-Arnold zahvatio volej i poslao loptu pod prečku. A onda je dva minuta kasnije Hari Kejn je stavio tačku na ovaj meč, nakon asistencije Griliša.

04. jul 2024 03:17