Са меча Торино - Јувентус / - Фото: Твитер
02/10/2021 u 19:54 h
ДАН порталДАН портал

Јуве у самом финишу срушио Торино

Фудбалери Јувентуса савладали су Торину у гостима са 1:0 у великом градском дербију у оквиру седмог кола италијанске Серије А

Иако меч није обиловао головима, може се рећи да је виђена добра утакмица и да су оба тима имала доста шанси.

У првом полувремену домаћи тим је био нешто опаснији. Два пута су запријетили Мандрагора и Лукић, али је Шћешни био добар на голу Јувеа.

У наставку двије велике шансе за Јувентус - шутирали су Сандро и Квадрадо, али је на голу Торина био одличан Вања Милинковић-Савић.

Ипак, Јуве је нашао пут до мреже великог ривала и то у самом финишу, у 86. минуту када је сјајно погодио Мануел Локатели.

Јуве након овог тријумфа има 11 бодова, баш колико и Аталанта и Лацио и тренутно заузима осму позицију.