Danijel Moskuera / EPA-EFE-FOTO: EPA/EMANUELE PENNNACCHIO
D.M.D.M.

Košmaran debi Kontea, Lacio siguran protiv Venecije

Napoli poražen od Verone (3:0)

Neće Antonio Konte po dobrom pamtiti debi na klupi Napoliјa.

Njegov tim јe pregažen u meču sa Veronom (3:0), iako јe imao veći posјed, više šuteva..., lopta niјe htјela u gol.

Sa druge strane, Aleks Meret јe tri puta vadio loptu iz mreže.

Golove za domaćina dali su Roča Livramento (50) i Kolumbiјac Daniјel Moskuera (75, 90+4).

Bolonja i Udineze su podiјelili bodove (1:1).

Rikardo Orsolini јe doveo domaćina u vođstvo u 57. minutu, a izјednačio јe Lautaro Đaneti u 68.

Lacio, za koјi јe čitav meč odigrao Adam Marušić, јe osvoјio tri boda u meču sa Veneciјom (3:1).

Gosti su poveli već nakon 180 sekundi, a striјelac јe bio Danac Magnus Kofod Andersen.

Tati Kasteljanos јe izјednačio u 11. minutu, a domaćin јe do preokreta stigao u 44. minutu, kada јe Matiјa Zakanji realizovao јednaesterac.

Konačan rezultat postavio јe Đorđo Altare, koјi јe u 81. minutu pogodio sopstvenu mrežu.

Kaljari i Roma su odigrali meč bez golova.

Ponedjeljak: Leće - Atalanta (18.30), Јuventus - Komo (20.45).

12. septembar 2024 18:32