Nikola Krstović / AP-ANTONIO CALANNI
25/01/2026 u 17:03 h
D.K.D.K.
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Krstović ovjerio ubjedljiv trijumf Atalante

Crnogorski reprezentativac strijelac u drugom minutu nadoknade

Atalanta je nakon remija sa Pizom u prošlom kolu i poraza od Atletik Bilbaa u Ligi šampiona pokazala reakciju i ubjedljivo savladala Parmu u Bergamu (4:0), za povratak na trijumfalni put u Seriji A, uz novi gol Nikole Krstovića koji je i na trećem uzastopnom meču bio strijelac. 

Tim Rafaela Paladina odigrao je veoma dobar meč, a već nakon 25 minuta je imao prednost od 2:0 golovima Skamake u 15. minutu iz penala i De Rona u 24. U nastavku mrežu gostiju je tresao i novajlija Đakomo Raspadori u 73. minutu nakon asistencije Krstovića, a onda je reprezentativac Crne Gore koji je zamijenio Skamaku nakon sat vremena igre svojim šestim golom ove sezone u prvenstvu, a ukupno sedmim pošto je bio strijelac i protiv Atletik Bilbaa ovjerio ubjedljiv trijumf u drugom minutu nadoknade. 

Ranim golom Fadere u trećem minutu Sasuolo je minimalno pobijedio Kremoneze (1:0) u nedjeljnom matineu 22. runde, dok je Đenova koja je gubila sa 0:2 u 47. minutu režirala veliki preokret protiv Bolonje i slavila sa 3:2. 

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
31. januar 2026 04:54