Krstović zatresao i mrežu Monce / EPA-EFE-ROBERTO BREGANI
17/09/2023 u 17:49 h
D.K.D.K.

Krstović siguran sa "kreča" za bod u Monci

Frozinone je savladao Sasuolo, dok su Kaljari i Udineze remizirali bez golova na Sardiniji

Crnogorski reprezentativac Nikola Krstović i u trećem uzastopnom meču u Seriji A za Leće zatresao je mrežu. Nakon što je bio strijelac protiv Fiorentine, pa Salernitane sjajni napadač je u trećem minutu realizovao penal u Monci, ali su na kraju bodovi podijeljeni na ravne časti (1:1). Konačan rezultat je postavio Andrea Kolpani u 24 minutu.

Frozinone je savladao Sasuolo nakon preokreta, dok su Kaljari i Udineze remizirali bez golova na Sardiniji.

Rezultati 4. kola: Kaljari – Udineze 0:0, Frozinone – Sasuolo 4:2 (1:2) (Šedira 45+4 penal, Maciteli 70, 76, Lirola 90+6 – Pinamonti 7, 24) Monca – Leće 1:1 (1:1) (Kolpani 24 – Krstović 3 p).

13. maj 2024 06:54