Stevan Jovetić proslavlja pogodak / EPA-EFE-FOTO: EPA/ANDREJ CUKIC
14/03/2024 u 23:45 h
D.P.D.P.

LK: Olimpijakos prošao nakon produžetaka, Jovetić strijelac

Grci pobijedili Makabi u revanšu sa 4:1, a onda u dodatnom vremenu sa dva pogotka ovjerili četvrtfinale

Najzanimljivi meč osmine finala Lige konferencija odigrali su Makabi iz Tel Aviva i Olimpijakos.  Izraelski klub je u prvom meču pobijedio u Pireju sa 4:1, a večeras je Olimpijakos na “TSC Areni” slavio identičnim rezultatom i izborio produžetke. I ne samo da je grčki klub izborio ekstra vrijeme, nego se nakon toga razigrao, postigao još dva gola i otišao u četvrtfinale. Na kraju, crveno-bijeli su slavili sa 6:1 i zasluženo otišli dalje.

U regularnom dijelu susreta golove za Olimpijakos postigli su Podens u 10, Fortunis u 36. i El Kabi u 45+3 i 64, dok je Zahavi u 57.minutu iz jedanaesterca dao jedini gol za izraelskog predstavika. U produžecima se najprije pogodio kapiten crnogorske reprezentacije Stevan Jovetić (95. minut), dok je konačan rezultat postavio El Arbi u 103. minutu.

27. april 2024 11:37