Svetozar Marković / -FOTO: FK PARTIZAN
20/12/2023 u 23:08 h

Marković: Bili smo bolji

Imali smo više šansi nego Zvezda, pogotovo prvih 75 minuta dok nismo postigli drugi gol – smatra kapiten Partizana

Pobjedom nad Crvenom zvezdom u 171. vječitom derbiju (2:1), fudbaleri Partizana osvojili su jesenju titulu. Crno-beli su znali da proslave ovaj trijumf, a kapiten Svetozar Marković je nakon meča beogradskim medijima rekao da on i saigrači više željeli pobjedu od svog rivala.

-Ne treba da budemo previše euforični i da mislimo da smo mnogo dobra ekipa. Na nama je da se odmorimo i da se spremimo za nastavak sezone i jednu veliku borbu gdje imamo još mnogo utakmica da odigramo - rekao je Marković i dodao da su crno-beli večeras bili bolji:

-Bilo je dosta šansi. Imali smo više šansi nego Zvezda, pogotovo prvih 75 minuta dok nismo postigli drugi gol. Onda smo malo prepustili igru Zvezdi i to nije bilo dobro po nas, iz čega smo i primili gol. Sve u svemu mislim da smo bili dosta bolji.

18. septembar 2024 11:12