Đenaro Gatuzo / -FOTO: TWITTER/OM_OFFICIEL
19/02/2024 u 12:48 h
Dan portalDan portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Marsej uručio otkaz Gatuzu

Šampion Evrope iz 1993. godine nikog nije pobijedio već sedam utakmica zaredom

Nakon niza loših rezultata i poraza koji je sinoć doživljen u Brestu rezultatom 1:0, Marsej je odlučio da otpusti trenera Đenara Gatuza.

Marsej je imao ambiciju da se kroz domaće prvenstvo plasira u Ligu šampiona, a Gatuzo ekipu ostavlja na devetom mjestu Lige 1 sa 30 bodova iz 22 odigrana kola.

Šampion Evrope iz 1993. godine nikog nije pobijedio već sedam utakmica zaredom.

Još uvijek nije poznato ko će biti Gatuzov nasljednik i ko će predvoditi ekipu u četvrtak protiv Šahtjora, u revanš meču plej-ofa za plasman u osminu finala UEFA Lige Evrope.

Prvi susret u Hamburgu, u kom su Ukrajinci bili nominalni domaćini, završen je rezultatom 2:2.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Коментари (2)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
    
This comment was minimized by the moderator on the site

Sramno. Jesu li opet izgovorili "Ostrogami" nasilnici kad su zlostavljali životinju i pretukli susjeda? Baš kako dolikuje petrovićkoj Crnoj Gori, šta god to mandićevaki značilo, a dodatno okovanoj nemoralnošću mladih muškaraca.

Mila Kasalica
This comment was minimized by the moderator on the site

Sta iko na ovo moze reci? To smo mi i mi znamo da smo to mi, samo se "pravimo", da to nije tako i da smo bolji i tako, lazemo sami sebe.
A dobro znamo kakvi smo. Jer da nije tako, zar bi u Crnoj Gori, malenoj i malobrojnoj, bilo ovoliko ovakvih...

Sta iko na ovo moze reci? To smo mi i mi znamo da smo to mi, samo se "pravimo", da to nije tako i da smo bolji i tako, lazemo sami sebe.
A dobro znamo kakvi smo. Jer da nije tako, zar bi u Crnoj Gori, malenoj i malobrojnoj, bilo ovoliko ovakvih slucajeva, tuca, silovanja i ljudi i zivotinja, prebijanja zena, ubistava, kriminala, korupcije, kradja, lazi i podvala, sumanute voznje, saobracajnih pogibelji...
Crna Gora takva nije bila. Znam to dobro. I sve sto se nagomilalo u ovih 30-tak godina trazi ozbiljan "reset". U familiji, pre svega ( skoro da je vise i nemamo, mislim na onu pravu i zdravu, crnogorsku), pa u vrticima, pa u skolama i na fakultetima, pa cemo, mozda za 30-50 godina, poceti da stasavaju neke nove generacije, koje ce "ponistiti" ovo zlo.
Ali, ako odmah pocnemo! No, koliko vidim, mislim da za tako nesto mi nemamo spremnosti, cini mi se ni volje.

Учитај више
HercegNovi4s
Још нема објављених коментара

Оставите свој коментар

  1. Региструјте се или пријавите на свој налог
30. april 2025 07:58