Gol Meinoa za pobjedu / -FOTO: TWITTER/PREMIERLEAGUE
D.K.D.K.
i na WhatsUp kanalu

Meino u sedmom minutu nadoknade donio trijumf Junajtedu

Spektakularan meč na "Molinjou"

Premijer liga je ponudila spektakl na zatvaranju 22. runde - Mančester junajted je u sjajnoj utakmici savladao Vulverhempton sa 4:3, a u junaka drame na "Molinjou" izrastao je 18-godišnji Kobi Meino, koji je debitanstkim pogotkom u sedmom minutu nadoknade donio trijumf "crvenim đavolima"

Tako Junajted nije dozvolio da od gotovog naparavi veresiju, pošto je vodio sa 2:0 i 3:1, ali je Vulverhempton uspio da se vrati i da izjednači u petom minutu nadoknade preko Neta. Ipak, Meino je imao ulogu junaka.

U drugom duelu večerašnjeg programa Vest Hem i Bornmut su podijelili bodove na ravne časti (1:1).

Rezultati 22. kola (večeras): Vest Hem - Bornmut 1:1 (0:1) (Vord-Prouz 61p - Solanke 3), Vulverhemton - Mančester junajted 3:4 (0:2) (Sarabia 71, Kilman 85, Neto 90+5 - Rašford 5, Hojlund 22, Mektominej 75, Meino 90+7).

17. septembar 2024 18:37