Ekipa SB Sabornog hrama / -FOTO: WWW.MINIFUDBAL.ME
27/05/2023 u 17:37 h

Minifudbal: Za titulu Ekspo komerc i SB Sabornog hrama

Ove ekipe su bile najbolje u ligaškom dijelu

U finale plej-ofa Minifudbal lige Crne Gore plasirale su se ekipe Ekspo komerc i SB Sabornog hrama, koje su i poslije ligaškog dijela prvenstva zauzele prve pozicije u grupama A i B.

Ekspo komerc je savladao AKMF Stupove i u revanš meču. Viđen je odličan meč na kojem su Stupovi dva puta imali prednost od dva gola razlike, ali je Ekso uspio u oba slučaja da izjednači da bi u poslednjem minutu meča došao do pobjede. Odličnu partiju je pružio Nikola Pejović koji je postigao tri pogotka za svoju ekipu, a dva gola je postigao Boris Stijepović.

SB Sabornog hrama je savladalo G-14 prevashodno boljom igrom u drugom poluvremenu -  3:1. U prvom njihovom meču nije bilo pobjednika, a rezultat je bio 1:1, pa je SB Sabornog hrama, kada se sve sabere, zassluženo otišao u finale.

Ekspo komerc - AKMF Stupovi 5:4 (Pejović tri,  Stijepović dva - Vujošević, Jovanović tri)

SB Sabornog Hrama - G-14 3:1 (Radoman, Vlahović, Mijović – Magdelinić)

24. april 2024 21:46