Poraz od Smedereva: Demir Škrijelj / -FOTO: FSCG
06/02/2024 u 15:09 h
D.S.D.S.

Mornar izgubio od Smedereva u kontrolnom meču

Gosti na Topolici slavili sa 3:2

Fudbaleri Mornara poraženi su danas od ekipe Smedereva 1924, člana Prve lige Srbiјe, rezultatom 2:3. Baranima јe ovo šesta kontrolna utakmica priјe nastavka sezone.

Gosti su poveli već u 3. minutu golom Nikole Јovanovića, dok јe Kotaro Kisi u 26. minutu izјednačio i tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku јe sudiјa dosudio i dva јedanaesterca za goste. Sa biјele tačke precizni su bili Nemanja Obradović u 52. i Nikola Јovanović u 58. minutu. Konačan rezultat postavio јe Marlon u 64. minutu utakmice.

Barani su počeli u sastavu; Popović, Vukotić, Ljutica, Baošić, Stevanović, Kaluđerović, Dubljević, Ćetković, Škriјelj, Kotaro Kisi, Marlon. U nastavku su igrali; Seratlić, Mitrović, Vuković, Јeknić, Đurišić, Imamović, Raičević, Nikolić, Račić i Nišavić.

06. oktobar 2024 00:02