Strijelac za Mornar: Demir Škrijelj / Foto: FSCG
15/07/2025 u 22:06 h
D.P.D.P.
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

Mornar remizirao protiv izraelskog Ašdoda

Fudbaleri Mornara nalaze se već nekoliko dana na Zlatiboru, gdje se spremaju za novu sezonu

Pod komandom trenera Zorana Đuraškovića i njegovih pomoćnika, Barani rade u jakom ritmu, a juče su odigrali i prvi kontrolni meč. Za rivala su imali izraelski Ašdod, protiv kojeg su odigrali solidan susret u kojem na kraju nije bilo pobjednika – 1:1.

Izraelci su poveli na isteku prvog poluvremena, a izjednačenje „plavima" je donio Demir Škrijelj, koji je bio strijelac u 68. minutu.

-Zadovoljan sam ovom provjerom, jer smo za rivala imali ekipu koja se takmiči u Prvoj ligi Izraela. Postiglo smo jedan gol, imali još nekoliko dobrih situacija iz kojih smo moghli da uradimo nešto više – rekao je za „Dan" Zoran Đurašković, šef stručnog štaba Barana.

Mornar je ovu utakmicu počeo u sastavu: Popović, Vučić, Malešević, Baošić, Ljutica, Kaluđerović, Đurišić, Škrijelj, Vukčević, Rovčanin, Sekulić. Šansu u drugom poluvremenu dobili sui još: Stijepović, Mitrović, Leković, Dubljević, Vlahović, Zlatičanin, Vukašinović,  Barović, Bišević.

Do kraja priprema na Zlatoboru, fudbaleri Mornara će odigrati još dvije kontrolne utakmice. Za 19. jul zakazan je duel sa Jedinstvo Putevima, a pet dana kasnije koplja će uktrstiti sa jednom ekipom iz Premijer lige Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
05. decembar 2025 20:59