Važmni bodovi za Barane / -FOTO: FSCG
02/10/2024 u 17:57 h
Slušaj vijest

Mornar za dva minuta preokrenuo i stigao do pobjede nad Otrantom

Fudbaleri Mornara pobijedili su na terenu Trening kampa FSCG ekipu Otranta sa 2:1 i pobjegli sa dna tabele

Tim trenera Zorana Đuraškovića je do pobjede stigao nakon preokreta – Ulcinjani su vodili od 12. minuta golom Valentina Rudovića, a u samom finišu su Barani uspjeli da stignu do preokreta. Igrao se 84. minut kada je Aleksandar Vujačić izjednačio, a samo dva minuta kasnije Andrija Kaluđerović je donio pobjedu svome timu.

Preokret je viđen i u Bijelom Polju. Gosti su u 6. minutu poveli golom Ćetka Manojlovića sa bijele tačke, a onda su domaći do odlaska na odmor postigli tri gola. Strijelci su bili Juković, Korać i Čepić. Do kraja meča Tivćani su samo uspjeli da ublaže poraz preko Šalete Kodrića.

U duelu Jezera i Bokelja, koji je odigran u Beranama, golova nije bilo.

Rezultati

Otrant Olimpik - Mornar 1:2 (V. Rudović 12 – Vujačić 84, Kaluđerović 86)

Jezero – Bokelj SBBet 0:0

Jedinstvo Franca – Arsenal 3:2 (Juković 18, Korać 27, Čepić 43 - Manojlović 6p, Kordić 80)