Strijelac za Zvezdu: Milan Rodić / -FOTO: FK CRVENA ZVEZDA
06/10/2024 u 22:29 h
Slušaj vijest

Novi trijumf crveno-belih, savladan i IMT

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Loznici ekipu IMT-a iz Novog Beograda sa 3:1 u utakmici 11. kola Super lige Srbije

Crveno-beli su u prvom dijelu susretu bili mnogo bolji, a do prednosti su stigli u 35. minutu golom Milsona. Šampion Srbije je u istom ritmu nastavio i u drugom poluvremenu, ali za navijače Zvezde stigao šok u 56. minutu nakon fantastičnog gola Joana Kura. Francuz je iskoristio veliku grešku Milana Rodića i sa 40 metara lobovao Glazera koji se nalazio dosta daleko od sopstvenog gola. Desetak minuta kasnije crveno-beli su vratili prednost preko Rodića, a konačan rezultat je u drugom minuti nadoknade vremena postavio Silas.

Crvena zvezda je sa 28 bodova na čelu Super lige Srbije, IMT je pretposlednji sa osam osvojenih bodova.

Rezultati

Radnički Niš - OFK Beograd Mozzart Bet 1:1 (Petković 23 - Mituljikić 53)

Radnički 1923 - Čukarički 1:1 (Stankovski 7 – Tedić 84)

Železničar - Mladost 1:2 (Romanić 39 - Pejović 2p, Varjačić 58)

Partizan - Tekstilac 4:1 (Zubairu 39, Natho 51, Zahid 61, Nikolić 89 - Davidović 45p)

Napredak - Novi Pazar 2:1 (Bastajić 49, Krstić 90+2 - Antvi 45)

IMT - Crvena zvezda 1:3 (Kur 56 - Milson 35, Rodić 65, Silas 90+2)

Spartak - Vojvodina 0:4 (Bamidele 6, Zeri 39 i 59, Kokanović 73)

06. oktobar 2024 22:30