Slavlje igrača Partizana / -FOTO: FK PARTIZAN
03/04/2024 u 19:35 h

Partizan u nadoknadi vremena stigao do bodova

Fudbaleri Partizana savladali su Voždovac na gostovanju sa 3:2 i tako stigli su do druge uzastopne pobjede

Crno-beli su dva puta imali prednost, domaćin je dva puta stizao do izjednačenja, a onda je tim Igora Duljaja u nadoknadi vremena stigao do pobjede. Partizan je poveo u 39. minutu sjajnim pogotkom Sameda Baždara, a u 57. minutu Nešković je „zmajevima“ sa bijele tačke donio izjednačenje. Novo vođstvo crno-belima je donio Aleksandar Filipović u 74. minutu i činilo se u tom trenutku da će Partizan uspjeti da meč privede kraju onako kako su i zamislili. Međutim, uslijedio je novi šok za goste - Flemimngs je samo šest minuta kasnije  pogodio za 2:2.

Drugoplasiranom timu na tabeli pobjedu je u nadoknadi vremena donio Aranđel Stojković – sa dvadesetak metara je poslao loptu u desni gornji ugao gola Voždovca.

01. maj 2024 13:23