Nikolo Pisili donio pobjedi ”vučici” / EPA-EFE-FOTO: EPA/ANGELO CARCONI
29/09/2024 u 18:04 h
Slušaj vijest

Roma nakon preokreta stigla do pobjede nad Venecijom

Fudbaleri Rome pobijedili su nakon preokreta na domaćem terenu ekipu Venecije sa 2:1

Gosti su u smiraj prvog poluvremena oveli golom Pohjanpala, a onda se u nastavku susreta desio preokret. Najprije je Brajan Kristante pogodio u 74. minutu za 1:1, a devet minuta kasnije Nikolo Pisili je doneo trjiumf svojoj ekipi.

Pobjedu je ostvario i Komo, koji je bio bolji od Verone – 3:2. Ekipa trenera Seska Fabregasa je zahvaljujući raspoloženom Patriku Kutroneu stekao prednost u dva navrata pošto je Italijan pogađao u 43. i 72. minutu. U međuvremenu, Darko Lazović je sa bijele tačke smanjio zaostatak gostiju. Beloti je u 89. minutu postigao treći gol za Komo, a konačnih 3:2 je u nadoknadi vremena postavio Lamburde.