Trijumf Lovćena, poraz Ibra / -FOTO: FSCG
D.K.D.K.
i na WhatsUp kanalu

Rudar uzeo mjeru Ibru, uspješan debi Savićevića na klupi Lovćena

Damir Kojašević pogodio mrežu Rožajaca direktno iz kornera

Dvanaesta runda drugoligaškog karavana kompletirana je danas pobjedama Rudara i Lovćena.

Pljevljaci su u derbiju sjevera uzeli mjeru Ibru u Rožajama, golovima Damira Kojaševića koji je pogodio direktno iz kornera u 22. i Milana Damjanovića iz "slobodnjaka" u 81. minutu. Gol za domaćina postigao je Đorđe Magdelinić u 68. minutu iz jedanesterca.

Uspješan debi na klupi Lovćena imao je Vladimir Savićević. Trijumf Cetinjanima protiv Grblja donio je Bojan Pavićević u 41. minutu sa "kreča".

Rezultati 12. kola (subota): Iskra – Igalo 1:2 (Rovčanin 84 – Popović 38, Adžović 73), Podgorica – Kom 0:0. Nedjelja: Lovćen – Grbalj 1:0 (1:0) (Pavićević 41p), Ibar – Rudar 1:2 (0:1) (Magdelinić 68 – Kojašević 22, Dmajnaović 81). Slobodna je Mladost Lob.Bet.

Tabela: Mladost Lob.bet 22 boda, Rudar 20, Igalo 19, Lovćen 17, Podgorica 12, Grbalj 11, Iskra 10, Ibar 9, Kom 6.