26/08/2023 u 21:14 h
D.P.D.P.

Senzacija na krovu: Voždovac srušio Crvenu zvezdu

Crveno-beli izgubili prvenstveni meč nakon 22 mjeseca

Crvena zvezda je izgubila prvenstveni meč i to tačno nakon 22 mjeseca (poslednji put ih savladao Radnik 27. oktobra 2021). Šampion Srbije poražen je večeras u Beogradu od Voždovca sa 2:3 i tako prekinuo seriju pobjeda na domaćoj sceni. Nisu izabranici Baraka Bahara bili na nivou očekivanog, Voždovac je to kaznio i upisao veliku pobjedu.

“Zmajeve” je već u 5.minutu u vođstvo doveo Burmaz, a u poslednjim trenucima prvog dijela Nešković je duplirao prednost. Nakon sat vremena igre na stadionu Tržnog centra Voždovac činilo se da se Zvezdi sprema katastrofa, jer je u 61.minutu Teodorović uvećao prednost na nevjerovatnih 3:0. Ipak, crveno-beli su se koliko-toliko konsolidovali do kraja meča i sa dva pogotka ublažili poraz. Najprije je Rodić u 74.minutu smanjio na 1:3, a u nadoknadi vremena Kanga je realizovao penal i postavio konačan rezultat.

27. april 2024 03:40