D.K.D.K.
i na WhatsUp kanalu

Sučić evrogolom potpisao remi u San Sebastijanu

Samo bod za Atletiko Madrid

Deveto kolo La Lige zaključeno je večeras remijem u San Sebastijanu - Reala Sosijedad i Atletiko Madrid podijelili su bodove na ravne časti (1:1).

Nakon teškog poraza od Benfike u Ligi šampiona u Lisabonu, izabranici Dijega Simeonea na teškom gostovanju nisu uspjeli da slave, iako su poveli već u prvom minutu golom Hulijana Alavaresa koji je bio kritikovan proteklih dana u španskim medijima, s obzirom da je plaćen ovog ljeta 50 miliona eura Mančester sitiju. Bod Sosijedadu u 84. minutu sjajnim golom donio je hrvatski reprezentativac Luka Sučić.

"Kolčonerosi" su tako upisali čak peti remi i uz četiri pobjede trenutno dijele treću poziciju sa Viljarealom sa 17 bodova, sedam manje od vodeće Barselone. Sosijedad ima devet bodova i nalazi se na 15. poziciji.

06. oktobar 2024 23:06