Sa meča na Old Trafordu / EPA-EFE-FOTO: EPA/ADAM VAUGHAN
29/09/2024 u 19:27 h

Totenhem deklasirao Mančester junajted

Sjajna partija Totenhema i ubjedljiva pobjeda na "Old Trafordu" protiv Mančester junajteda
Ekipa iz Londona je deklasirala "crvene đavole", slavila sa 3:0, pa će ovakav ishod meča vjerovatno natjerati čelnike Mančester junajteda da uruče otkaz treneru Eriku ten Hagu.
Totenhem je meč otvorio na pravi način, već u trećem minutu, golom Džonsona, a posao gostima bio je olakšan u samom finišu prvog dijela, kada je Mančester ostao sa igračem manje na terenu (isključen Bruno Fernandes).
Brojčano jači, gostujući fudbaleri su u drugom dijelu postigli još dva gola. Kuluševski je u 47. minutu duplirao prednost Totenhema, a pobjedu je potvrdio Solanke, pogotkom u 78. minutu.
Totenhem se nakon ove pobjede probio na osmo mjesto sa 10 bodova, dok je Junajted dvanaesti sa svega sedam osvojenih bodova.
29. septembar 2024 19:28