Samo bod za crno-bele / -FOTO: FK PARTIZAN
08/05/2024 u 18:14 h

Užasna serija nastavljena – Partizanu samo bod u Kruševcu

Još jednom su fudbaleri Partizana razočarali svoje navijače

U meču 34. kola Superlige Srbije, crno-beli su na gostovanju u Kruševcu odigrali 3:3 protiv Napretka, što je bio šesti uzastopni meč u kojem  Partizan nije osjetio slast pobjede. Kriza, dakle, drma klub iz Humske i to u trenutku kada im je napotrebnije, kada se bore za poziciju broj dva koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Partizan je na stadionu pod Bagdalom poveo u 6. minutu golom Filipovića, a onda je uslijedio preokret. Majdevac u 19. i Bastajić u 26. minutu postigli su pogotke i Napretku donijeli prednost, koju je u 51. minutu svojim drugom golom na utakmici uvećao Majdevac. Crno-beli su u samom finišu ipak uspjeli da izbjegnu poraz – Aleksa Janković je u 80. minutu smanjio na 2:3, a devet minuta kasnije je Zahid postavio konačan rezultat.

Nakon ovog remija, Partizanu je ugrožena druga pozicija, jer se TSC sada primakao na samo dva boda. Ekipa iz Bačke Topole je danas pred svojim navijačima sa 4:3 savladala Radnički iz Kragujevca.

18. maj 2024 21:36