Dejan Filipović, predsjednik sudijske komisije / - FOTO: TWITTER/FK PARTIZAN
24/10/2022 u 08:38 h
DAN portalDAN portal

(VIDEO) Haos u srpskom fudbalu: Zvezda sa dva igrača više i u 97. minutu do pobjede, Partizan se žali na sudije i VAR

Nikada nema mira na relaciji zmeđu beogradskih velikana Partizana i Crvene zvezde

Juče je bio jako turbulentan i zanimljiv dan u Superligi Srbije. Zvezda je na gostovanju u Nišu savladala Radnički nakon drame 2:1.

Zvezda je igrala u finišu sa čak dva igrača više. Glavni sudija je meč produžio četiri minuta, ali je u 97. beogradski tim golom Pešića stigao do pobjede i to dok su u terenu bile dvije lopte.

Prilično turbulentno bilo je ina utakmici Partizana koji je u Humskoj odigrao 3:3 sa Javorom iako je vodio 3:1.

Crno-bijeli su osuli drvlje i kamenje na sudije, a priložili su i sporne snimke. Na jednom od njih su potali zašto ne radi VAR.

Na drugom su pitali zašto nije sviran penal nad crnogorski štoperom Igorom Vujačićem.

A, na trećoj objavi na mrežama postavili su sliku predsjednika sudijske komisije Dejana Filipovića u dresu Crvene zvezde. Fotografija je iz mlađih dana, a u FK Partizan su ironično napisali.

"Ako se pitate zašto VAR danas nije radio?"

17. maj 2024 04:23