Marko Rakonjac / -FOTO: FK CRVENA ZVEZDA/NIKOLA MITIć
15/03/2023 u 16:54 h

Zvezda se probudila u nastavku, Rakonjac opet strijelac

Pored crnogorskog internacionalca golove za crveno-bele postigli Ivanić i Kangva

Crvena zvezda se, prema očekivanju, plasirala u četvrtfinale fudbalskog kupa Srbije. U odloženom meču osmine finala, crveno-beli su u Sremskoj Mitrovici savladali domaći Radnički sa 3:1 i to nakon preokreta u drugom poluvremenu.

Domaći igrači šokirali su Beograđane u 38. minutu, kada je Đorđević iskoristio jedanaesterac i doveo Radnički u vođstvo. Ipak, pet minuta kasnije crveno-beli su izjednačili. Mirko Ivanić je realizovao priliku i pogodio mrežu domaćina za 1:1. U nastavku je lider i aktuelni šampion Srbije dodao gas i postigao još dva gola. Marko Rakonjac je u 56. minutu pogodio za 1:2 (treći gol u dvije utakmice), a osam minuta kasnije Kangva je potvrdio trijumf svoje ekipe.

15. maj 2024 03:35