Detalj sa prošlogodišnjeg meča / Lazar Ružić
25/02/2026 u 11:13 h
D.K.D.K.
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Budućnost i Lovćen derbijem zatvaraju 17. rundu

Meč u Univerzitetskoj dvorani igra se večeras od 18.30 časova

Sedamnaesto kolo SBbet lige koje je započelo prošle subote sa četiri susreta biće zaključeno večeras derbijem između Budućnosti i Lovćena u Univerzitetskoj dvorani, koji je zakazan za 18 sati i 30 minuta. 

Riječ je o kandidatima za titulu, timovima koji su u prošloj sezoni šampionsku trku rješavali u samom finišu šampionata i koja je pripala Cetinjanima. 

I sada je Lovćen favorit, ima dva boda više od plavo-bijelih i meč manje, a ukoliko slavi praktično bi ih izbacio iz šampionske trke, budući da se bodovi prenose u Mini ligu za prvaka. 

Prvi duel na Cetinju Lovćen je dobio ubjedljivo (34:20), pa će tim Marka Martinovića imati veliki motiv da se revanšira. Ukoliko bi uspio onda bi imali šampionsku trku u troje do kraja. 

Ako Lovćen, međutim, slavi onda bi timu Filipa Popovića jedini kandidat za titulu bila Budvanska rivijera Budva. 

 

 

 

 

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
25. februar 2026 11:15