Milorad Purić i Vuk Dabović / -FOTO: BSCG
16/05/2025 u 10:55 h
Todor BrajkovićTodor Brajković
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Danilo Marković i Vuk Dabović na turniru u Prištini

Prestižni međunarodni turnir za omladince "Ljah Nimani" okupiće mlade bokserke i boksere iz različitih zemalja i predstavlja važnu platformu za razvoj mladih talenata u regionu

Crna Gora će imati dva predstavnika na međunarodnom bokserskom turniru za omladince "Ljah Nimani" u Prištini - Danila Markovića do 65 i Vuka Dabovića do 70 kilograma. Sa njima je za glavni grad Kosova otputovao i njihov trener iz BK Power boxing Milorad Purić.

Sedamnaesto izdanje Memorijalnog turnira u znak sjećanja na legendarnog trenera bokserske reprezentacije Jugoslavije Ljaha Nimanija okupiće mlade bokserke i boksere iz različitih zemalja i predstavlja važnu platformu za razvoj mladih talenata u regionu.

Na dvodnevnom turniru u "Palati omladine i sporta" nastupiće takmičari iz: Albanije, Bugarske, Poljske, Sjeverne Makedonije, Ukrajine, domaćina Kosova i Crne Gore.

Učešćem Danila Markovića i Vuka Dabovića na turniru u Prištini kompletiraće se bogat vikend nastupa crnogorskih reprezentativaca na takmičenjima širom Evrope, pošto se Bojana Gojković i Tomislav Đinović u pratnji selektora Nikole Ružića nalaze na prestižnom seniorskom turniru "Les Ceintures" u Parizu, a pet juniora sa tri trenera na turniru "Hajder Alijev" u glavnom gradu Azerbejdžana, Bakuu.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
ТАГОВИ
BSCGMILORAD PURIĆ
06. decembar 2025 06:28