D.K.D.K.
i na WhatsUp kanalu

Juniorke za sedmo mjesto na EP

Tim trenera Igora Markovića poražen je od Švedske 30:28

Ženska juniorska rukometna reprezentacija Crne Gore će igrati za sedmo mjesto na Evropskom prvenstvu za igračice do 19 godina u Rumuniji.

U prvom meču razigravanja, tim trenera Igora Markovića poražen je od Švedske 30:28, pa će protiv poraženog iz okršaja Francuske i Švajcarske, igrati za sedmu poziciju na smotri najboljih selekcija Evrope.

Još jedan neizvjestan meč odigrale su mlade "lavice", na poluvremenu imale dva gola minusa (16:14), u nastavku preokrenule i do kraja bile u igri da dođu do pobjede.

Švedska je ipak, u trenucima odluke bila bolja i došla je do prilike da se bori za peto mjesto na prvenstvu.

Jelena Vukčević, Anđela Milošević i Ivana Vujadinović sa po šest golova bile su najefikasnije.

Andrea Škerović je upisala šest odbrana.

03. jul 2024 09:39