Uspješan nastup u Sarajevu / -FOTO: MINA
19/09/2024 u 15:00 h
Todor BrajkovićTodor Brajković

Stefanu Radonjiću dvije medalje u Sarajevu

Crnogorski stonoteniser na međunarodnom WTT turnir za mlade u Sarajevu osvojio srebro u pojedinačnoj i bronzu u mješovitom dublu

Crnogorski stonoteniser Stefan Radonjić osvojio je dvije medalje na međunarodnom WTT turniru za mlade u Sarajevu. Junior Boke iz Herceg Novog bio je srebrni u pojedinačnoj konkurenciji za igrače do 17 godina i bronzani u mješovitom dublu. Radonjić je u finalu poražen od Jasina Esida iz Tunisa 3:1.

Prethodno je u osmini finala pobijedio predstavnika Belgije Pera Geversa 3:0, a u četvrtfinalu kolegu iz crnogorske reprezentacije Jakšu Krivokapića 3:1 u setovima.

U mješovitom dublu do pobjedničkog postolja došao je sa reprezentativkom Srbije Sarom Radak.

Savladali su parove iz Njemačke i Srbije, da bi u polufinalu bolji od njih bio drugi njemački miks.

19. septembar 2024 15:01