/ -FOTO: PVK BUDUćNOST
05/02/2025 u 12:40 h
D.P.D.P.
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

Ženski vaterpolo tim Budućnost krenuo sa radom

U Podgorici je juče sa radom i zvanično krenuo ženski vaterpolo tim PVK Budućnost
Djevojke sun a bazenu SC “Morača” odradile prvi trening, a dobrodošlicu im je poželio trener muškog seniorskog tima i koordinator svih vaterpolo selekcija Aleksandar Aleksić.
-Nakon muškog seniorskog tima, koji već u debitantskoj sezoni bilježi sjajne rezultate, mlađih vaterpolo selekcija i plivača koji iz takmičenja u takmičenje bilježe vrhunske rezultate, naš klub je napravio još jedan veliki iskorak osnivanjem ženskog vaterpolo tima. Siguran sam da će se u skorijoj budućnost, Podgorica i Crna Gora ponositi našim djevojkama. Velika je baza, veliko je interesovanje za ženski vaterpolo, a mi ćemo se potruditi da im obezbjedimo najbolje uslove za rad -  rekao je Aleksić, a prenosi klupski sajt.
Sa timom će raditi treneri Mihajlo Pajović i Danilo Petrušić, pod vođstvom glavnog trenera za vaterpolo Aleksandra Aleksića.
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Komentari (0)

Još nema objavljenih komentara

Ostavite svoj komentar

  1. Registrujte se ili prijavite na svoj nalog
30. mart 2025 01:35