foto: TO Bar / - foto: TO Bar
21/05/2022 u 12:08 h
DAN portalДАН портал
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

U posjeti Baru predstavnici poljskih medija

Imajući u vidu značaj ovog tržišta za Bar, lokalna turistička organizacija osmislila je i realizovala poseban program, u saradnji sa Nacionalnom turističkom organizacijom

Kategorija smještajnih kapaciteta i cjenovne politike koju posjeduje Bar odgovaraju standardu i profilu turista iz Poljske, ocijenjen je prilikom posjete predstavnika poljskih medija ovom gradu, koji je organizovala Turistička organizacija Bar.

Imajući u vidu značaj ovog tržišta za Bar, lokalna turistička organizacija osmislila je i realizovala poseban program, u saradnji sa Nacionalnom turističkom organizacijom.

Program je uključivao obilazak Starog Bara, pješačku turu kroz maslinjak Džidzarin, kao i radni ručak na Bartuli, u cilju upoznavanja zaleđa Bar.

V.d. direktor TO Bar Ivan Kovač prilikom dobrodošlice istakao je da Bar ima mnogo toga da ponudi i da posebno, nakon pandemije, želi da ovom tržištu ponudi boravak u prirodi kao i aktivnosti koje nikoga ne ostavljaju ravnodušnim.

-  Poljski predstavnici medija itekako dobro poznaju našu morsku obalu, a ovom prilikom doživjeli su djelić atmosfere aktivnog odmora uz pratnju vodiča ali i nezaobilaznog upoznavanja sa najvećim kulturno-istorijskim spomenikom našeg grada - kažu iz TO Bar.T

O Bar ugostila je predstavnika 10 medija i to Gazeta.pl, wp.pl, Rynek Turystyczny & Magazyn Świat, Wiadomości Turystyczne, Magazyn.wakacje.pl, Wasza Turystyka, NowaTurystyka.pl, Interia.pl, Onet.pl kao i National Geographic Traveler.

-Turistička organizacija Bar ovom prilikom je pozvala i predstavnike barske turističke privrede koji najviše posluju na ovom tržištu, kako bi nas boljeupoznali sa potrebama istih. Ova posjeta je od izuzetnog značaja za našu opštinu, posebno zbog kategorija smještajnih kapaciteta i cjenovne politike koju posjeduje naš grad a koja odgovara standardu i profilu turista iz Poljske - zaključuju iz TO Bar.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Коментари (0)

Још нема објављених коментара

Оставите свој коментар

  1. Региструјте се или пријавите на свој налог
26. mart 2025 19:25