Bojović: Đukanovićeva i Abazovićeva vlada nisu sprovele plan za Veliku plažu zbog nedostatka i odustajanja investitora
Izvršni direktor Pokreta Evropa sad (PES) Vlade Bojović kazao je da su vlade Mila Đukanovića i Dritana Abazovića imale plan za građenje turistićkog kompleksa na Velikoj plaži, ali da ga nijesu sprovele zbog nedostatka i odustajanja investitora.
- SFRJ je imala plan za turistički kompleks Velika plaža sa 60.000 kreveta 1969, a Crna Gora Master regionalni 2007. Pokušale su da ga sprovedu Đukanovićeve i Abazovićeva vlada. Nijesu uspjele, ne zbog protivljenja Ulcinjana i ekologa, nego nedostatka i odustajanja investitora – napisao je na svom nalogu na mreži Iks, izvršni direktor PES-a.
SFRJ je imala plan za turistički kompleks Velika plaža sa 60.000 kreveta 1969, a Crna Gora Master regionalni 2007. Pokušale su da ga sprovedu Đukanovićeve i Abazovićeva vlada. Nisu uspjele- ne zbog protivljenja Ulcinjana i ekologa nego nedostatka i odustajanja investitora. pic.twitter.com/PqHPPQqttE
Коментари (1)
Оставите свој коментар