Ilustracija / Shutterstock
18/11/2025 u 18:20 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

Budvaninu 35 dana zatvora za dva prekršaja

Okrivljeni S.K. (41) iz Budve oglašen je krivim u dva odvojena postupka i osuđen na ukupno 35 dana zatvora, saopštio je Marko Đukanović, predsjednik Suda za prekršaje u Budvi.

Njemu je suđeno u hitnim postupcima dana 17. i 18.11.2025. godine.

- U prvom postupku je osuđen na  15 dana zatvora, jer je utvrđeno da je dana 16.11.2025. godine oko 15 časova na lokalnoi saobraćajnici u Budvi upravljao pod dejstvom marihuane, dok je u drugom postupku osuđen na 20 dana zatvora jer je dana 17.11.2025. godine odbio da se podvrgne droga testu prilikom kontrole saobraćaja i vozila koja je izvršena u Budvi - saopšteno je iz budvanskog Suda za prekršaje. 

Zećaninu krivična prijava, u pošiljci iz SAD pronađeno 1,8 kilograma marihuane

Dežurna sudija Magdalena Mijić mu je uz kazne izrekla i zabranu upravljanja vozilima u ukupnom trajanju od 8 mjeseci, kao i 6 kaznenih bodova, koje će izvršiti Uprava policije po pravosnažnosti rješenja. 

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
23. novembar 2025 23:31