Policija je ogradila šire lice mjesta. Kako saznaje portal Dan sa lica mjesta, u blizini mjesta zločina biće izuzeti snimci sa nadzornih kamera u cilju pronalaska počinioca.
Prema prvim podacima iz istrage, ubica je ispalio sedam metaka u pravcu vozila u kojem se nalazila žrtva.
Ubistvo se dogodilo u blizini Gradskog stadiona i obližnjeg groblja koje policija pregleda u cilju pronalaska tragova.
- Večeras je nakon 20 minuta nakon ponoći na Cetinju u ulici Vojvode Boža došlo do upotrebe vatrenog oružja od strane nepoznatog lica u pravcu oštećenog lica I.B. (39) koji se u tom momentu kretao vozilom zajedno sa suprugom, nakon čega je od zadobijenih povreda I.B. preminuo u bolnici na Cetinju dok njegova supruga nije zadobila povrede - navode iz Uprave policije.
Policijski službenici su odmah blokirali lice mjesta, obavijestili drzavnog tužioca i preduzeli uviđajne mjere i radnje na rasvjetljavanju svih oloknosti događaja.
- Na raspolaganju službenicima Odjeljenja bezbjednosti Cetinje su upućeni službenici Regionalnog centra bezbjednosti,,Centar", Sektora za borbu protiv kriminala, grupe za forenzička ispitivanja i pripadnici Specijalne jedinice policije.Nakon vise informacija o samom događaju i preduzimaju mjera prvog zahvata Uprava policije će fazno i blagovremeno izvjestavati javnost - navode iz UP.
(Zabranjeno preuzimanje fotografija i video snimaka)
